BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Indrės refleksija po apsilankymo Skorbos šventykloje

Indrės refleksija po apsilankymo Skorbos šventykloje. “Apsilankius Skorbos šventykloje pirmiausia pavergia kvapą gniaužantis gamtos grožis - kiek akys aprėpia, aplink plyti tušti laukai, kurių apsuptyje stūksto šventyklos akmenų luitai. Vietos tyla ramina, išsamūs informaciniai ženklai supažindina su istorija bei objekto struktūra, ta po pirmosios pažinties seka klajonės erdvėse: fizinėse ir dvasinėse.
Jau vykdama čia žinojau, kad niekas nevyksta atsitiktinai, bet tąkart dar nežinojau, kokios netikėtos pažintys manęs laukia. Šio apsilankymo metu nutariau pasinaudoti viena metodologija, raginančia šventykloje susirasti vietą, kurioje jautiesi geriausiai/blogiausiai/neutraliai. Mano pačios nuostabos, tai padaryti buvo stebėtinai paprasta, dar keisčiausiai - daugiausia laiko praleidau toje šventyklos dalyje, kurioje jaučiausi visiškai neutraliai. Kai dabar apie tai galvoju, suprantu, jog tai tebuvo siekis kuo mažiau išeiti iš savo komforto zonos, siekiant išvengti stipresnių išgyvenimų, kokius jau teko patirti prieš tai lankytoje Budžibos šventykloje.
Apsilankymo eigoje šventykloje apsireiškė vietinė gyventoja, padėties šeimininkė - katė, kuri ne tik prašėsi glostoma, noriai bendravo, bet ir prisilietė prie visų tuo metu šventykloje buvusių žmonių, tarsi siekdama pasisveikinti. Antroji maloniai nustebusi pažintis - su jaunu vaikinu iš Vengrijos, kuris į Maltą atvyko taip pat asmeninių ieškojimų vedinas. Tiesa, jo tikslas buvo jau gerokai labiau išgrynintas, nei manasis - jis savo kelionę paskyrė seniausiųjų šventyklų lankymui bei naujo gyvenimo tikslo formulavimui. Neįmanoma nepaminėti ir Skorbos šventyklos fotogeniškumo - unikaliausi akmenų išsidėstymai ir skylės juose sukuria nuostabiausius kadrus asmeniniam archyvui!”

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Puslapiai

Laisvoji Banga

Naujausi įrašai

Draugai

Nauji komentarai

RSS Eko Naujienos