BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Ievos refleksija apie kelionę į save Maltoje

Maltos kelionė į save man asmeniškai buvo svarbus ir unikalus patyrimas, tarsi savotiška terapija, kuri leido išeiti iš kasdienybės ribų, prisiliesti prie pačios savęs ir su naujomis idėjomis ir dar didesne energija keliauti pirmyn. Visuomet žavėjo kelionės, kuriose gali patirti daugiau nei tik pamatyti pastatus, kurie tau mažai kuo svarbūs ir kuriuos praėjus porai savaičių pamirši. Tačiau tokios patirtys, kuriose supranti, jog tavyje užsidegė nauja šviesa, atėjo naujas suvokimas, praplečiantis požiūrį 360 laipsnių kampu, atsirado dar didesnis dėkingumas ir meilė gyvenimui -pasiliks ilgam.
Pirmą kartą užėjus į šventyklos teritoriją pamaniau, jog šios kelionės organizatoriai tiesiog turi lakią fantaziją ar humoro jausmą, nežinau kaip tai pavadinti, ar gyvena kažkokiame kitame pasaulyje, kurio aš nesuprasiu, tačiau po kažkurio laiko, dar daugiau pabuvus su savimi, uždavus tam tikrų klausimų, į kuriuos noriu rasti atsakymą, pajutau, jog kažkas su manimi vyksta.
Dalyvaudama kelionėje į save, supratau, jog gyvenime didžiausios šventės vyksta žmogaus viduje. Atėjo noras kuo dažniau švęsti tokias šventes- dažniau išlaisvinti savo sielą, leisti plaukti savo emocijoms, jų nevaržyti bei visuomet atsikratyti išankstinio vertinimo, išankstinių nuostatų. Būti nuoširdžiam. Atėjo noras gyvenime tikrumo, tiesos. Taip pat pajutau, jog noriu atsikratyti nereikalingais daiktais, mažiau vartoti, o daugiau kurti. Ypatingai pajutau, jog noriu kurti kitokius santykius su žmonėmis, ypač artimaisiais: atnešti mažiau chaoso, destrukcijos. Pradėjau dar labiau vertinti tuos dalykus, kuriuos turiu. Smagu, jog šioje mistinėje kelionėje dalyvavau ne viena, su mylimu žmogumi, todėl jaučiu, kad tai labai mus suartino.
Manau, jog šioje kelionėje kiekvienas pasiims ir gaus tiek, kiek pats bus pasiruošęs ir norės būti atviras sau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Puslapiai

Laisvoji Banga

Naujausi įrašai

Draugai

Nauji komentarai

RSS Eko Naujienos