BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Dovanos kūdikiams ir šeimoms, kurios vertina kokybę, natūralumą ir ekologišką aplinką

Aplinka ir ekologija
Šiandien vis svarbesne tampa supanti aplinka, kurioje žmogus gimsta, auga, gyvena ir kartu ją keičia. Todėl daugelis gyvojoje ir negyvojoje gamtoje vykstančių reiškinių praranda įprastinius ryšius - suardoma jų ekologinė pusiausvyra. Neigiamą įtaką darantys veiksniai, susiję su tiesiogine žmogaus veikla: pramonė, transportas, toksinių medžiagų patekimas į aplinką bei žmogaus organizmą yra pavojingi tiek žmogui, tiek aplinkai. Dėl pablogėjusios gamtinės aplinkos būklės mažėja organizmo ląstelių atsparumas, o pesticidai, nitratai, nitritai, sunkieji metalai, sukelia įvairias augalų ir gyvūnų bei žmonių ligas.

Ekologijai ir šeima
Daugelis nesusimąstome, kokią vietą mūsų gyvenime užima ekologija. Kartais atrodo, kad užtenka tik įsigyti produktus, kurie yra mažiau kenksmingi aplinkai, todėl prekybos centruose renkamės produktus „be nitratų”, su užrašu „nekenksmingas aplinkai”, „tinkamas antriniam perdirbimui” ir pan. Tačiau platesnis ekologijos suvokimas yra susijęs ir su masinio vartojimo mažinimu bei noru būti atsakingesniems. Tai yra ypač svarbu tiek šeimai, tiek visuomenei, kadangi vaikas, augdamas šeimoje, ateityje vadovausis tėvu, artimųjų pavyzdžiu bei gyvenimo modeliu, nuo mažens vaikui diegiama vertybių sistema - tik taip įmanomi ilgalaikiai teigiami pokyčiai.

Todėl nuostabus jausmas - būti mama, tėčiu susijęs ne tik su noru duoti, kas geriausia, bet ir apsaugoti savo kūdikį. Gimus kūdikiui, šeima susiduria su galybe klausimų ir pasirinkimo galimybe: kokius rūbelius rinktis - įprastus ar ekologiškus? Kokias naudoti sauskelnes - vienkartines, ar daugkartines? Kokie žaislai padeda kūdikiui tobulėti ir yra nekenksmingi - plastikiniai ar iš natūralių žaliavų (pavyzdžiui, medžio)? Kodėl svarbu yra rinktis ekologišką kosmetiką? Ar svarbus kūdikio čiulptukas, kuris gali būti ne tik iš latekso, silikono, o…iš natūralios gumos?

Ekologija ir verslas

Ekologija versle apjungia daugelį veiklų - nuo produktų modifikavimo, gamybos procesų pakeitimo iki perdirbamos pakuotės galimybių. Todėl svarbu, kad pastangos tapti ekologiškesniais būtų suvokiamos visų - organizacijos, jos vartotojų, visuomenės: gyvenimo kokybės gerinimas, žalingų pasekmių aplinkai mažinimas bei atsakomybė, renkantis saugesnius produktus.
Tačiau dažnai vartotojai susiduria su problema, kad ekologiškos prekės yra brangesnės. Kas lemia jų didesnę kainą? Ekologiškų produktų gamyba susijusi su papildomomis gamybos, mokslinių tyrimų išlaidomis. Todėl ekologiška prekė suvokiama kaip galutinis ekologiško proceso rezultatas - tai ilgalaikė, iš nekenksmingų, ekologiškai švarių medžiagų ar antrinių žaliavų pagaminta, minimaliai įpakuota ir lengvai perdirbama prekė, kurios vartojimas nekenkia aplinkai bei vartotojui. Pavyzdžiui, ekologiška preke gali būti kad ir ekologiškų rūbelių kūdikiams pasirinkimas. Kadangi ekologiška medvilnė auginama nenaudojant pesticidų ir insekticidų, renkama rankomis. Audinių iš ekologiškos medvilnės gamybai nenaudojami chemikalai ar dažai, turintys sunkiųjų metalų, organinių chloro junginių. Tai yra svarbu renkantis drabužėlius kūdikiams, nes mažų vaikų odelė yra labai jautri, lengvai pažeidžiama. Pirkdami gaminius iš ekologiškos medvilnės, mes galime prisidėti prie taršos žemėje mažinimo ir puoselėsime viltį, kad mūsų vaikai gyvens švaresnėje planetoje.

Esame įsitikinę, kad Jūs, kaip ir mes, vertinate kokybę bei natūralumą. Nenorime skriausti ir žaloti savo bei kitų organizmo, mus supančios aplinkos, kadangi joje auga ir mūsų vaikai. Tikimės ir siekiame, kad internetinė parduotuvė www.mybabybox.lt palengvins jūsų rūpesčius ieškant ypatingos ir naudingos dovanos kūdikio gimimo proga. Dauguma mybabybox.lt prekių - kūdikių rūbeliai, kosmetika bei kūno priežiūros priemonės, žaislai, čiulptukai, sauskelnės - ekologiškos ir draugiškos aplinkai. Dovanėlėms gaminti naudojamos jau nuo seno žinomos mums, lietuviams, medžiagos - natūralūs lininiai audiniai, Lietuvoje užaugintų grikių lukštai, lietuviškas gintaras, medžio dirbiniai. Vienetiniais rankų darbo žaisliukais džiaugsis kiekvienas kūdikis. Mybabybox.lt dovanėlės yra įpakuotos natūralios spalvos gofrokartono dėžutėse, kuris yra perdirbamas, nekenksmingas aplinkai, o jo gamybai naudojamos antrinės žaliavos.

Su meile, www.mybabybox.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Puslapiai

Laisvoji Banga

Naujausi įrašai

Draugai

Nauji komentarai

RSS Eko Naujienos