BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


„Diena mieste be savo automobilio!“

Jau nuo 1998 metų Europoje kasmet yra organizuojama Europos diena „Mieste be savo automobilio!“, kuria stengiamasi spręsti miestų oro užterštumo problemas, keisti transporto priemonių naudojimo įpročius.
Europos diena „Mieste be savo automobilio!“ yra skelbiama rugsėjo 22 d., o ruošiantis jai, visą savaitę skambės Europos judriosios savaitės šūkis „Švarus oras – tavo sprendimas!“. Su šiuo šūkiu Europos miestai yra raginami kuo daugiau informuoti visuomenę apie neigiamą motorinių transporto priemonių poveikį miestų oro kokybei.

BĮ „Vilniaus visuomenės sveikatos biuras“, VŠĮ „Sveikas miestas“, BĮ „Lietuvos vaikų ir jaunimo centras“ kviečia visus mažus ir didelius2013 m.rugsėjo 22 d.paminėti „Dieną mieste be savo automobilio!“ ir atvyktiį spalvingą ir žaismingą dviračių paradą Gedimino prospekte, Vilniuje. Čia taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės „Išrask savo dviratį“, dviratininkų madų šou, šiaurietiško ėjimo pamokos,viktorina „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“.

Dieną be automobilio visi sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami palikti savo automobilius namie ir naudotis ekologiškomis transporto priemonėmis: visuomeniniu transportu, dviračiais, riedučiais, paspirtukais ar vaikščioti pėsčiomis. Visi mes turime tam tikrą vaidmenį ir, darydami net mažus pokyčius, pavyzdžiui, rinkdamiesi važiuoti į darbą viešuoju transportu, keliauti dviračiais ar pėstute, galime pagerinti visų mūsų gyvenimo kokybę!
BĮ „Vilniaus visuomenės sveikatos biuras“kartu su Vilniaus apskrities policija kviečia visus būti drausmingais, dėmesingais, pakančiais kelyje, gerbti ir saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius ir primena visuomenei - eismo dalyviams apie Kelių eismo taisyklių reikalavimų laikymąsi,kiekvieno saugumą, tinkamą elgesį kelyje, pagarbą ir pagalbą vienas kitam.

„Švarus oras – tavo sprendimas!“

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Puslapiai

Laisvoji Banga

Naujausi įrašai

Draugai

Nauji komentarai

RSS Eko Naujienos